Papli 26-7 Pärnu

2014. aastal lisandus AS Papli Invest tootevalikusse rendikorter aadressil Papli 26- 7 Pärnu, rannapromenaadi vahetus läheduses, funktsionalistlikus stiilis villade kompleksis.  

Korteris on avatud elutuba ja köök. Köök on varustatud korraliku tehnikaga, komplekti kuulub nõudepesumasin, mikrolaineahi, elektripliit- ja ahi, külmkapp, pesumasin, õhupuhasti ja kööginõud toidu ja joogi nautimiseks.

Elutoas on teler Elioni DigiTV 70 programmiga, millel on uus NutiTV pult. Selle kasutamise on Elion teinud lihtsaks, kuid juhuks kui siiski abi vaja siis klikake siia. Suur diivan on lahtikäiv ja seal saab magada kaks inimest. Lisaks on elutoas stiilne BoConcepti tumba- voodi

Magamistoas on lai voodi.  Soovi korral saame tuua ka beebivoodi, sellest tuleb broneeringu saatmisel eraldi teatada. 

Vannitoas on WC, dušinurk ja pesumasin. 

Parkimine on ühele autole maja ees tasuta, koht on märgistatud kollase numbriga 7.

Allpoololeval lingil BRONEERI kuupäevasid valides näete kohe millised päevad on vabad ( rohelised ) ja millised kinni ( punased ). Valige soovitud vabad kuupäevad, lisage täiendav info: lapsevoodi soov vms ja vajutage klahvi SAADA. Teiega võetakse ühendust ja peale tingimustes kokkuleppimist broneeritakse aeg teile ja saadetakse vastavasisuline kinnitus
 

Hinnakiri

01.09. - 31.05.
1 ööpäev - 70 EUR
01.06. - 31.08
1 ööpäev - 150 EUR

Hinna sees on: parkimiskoht 1 autole, käterätid ja voodiriided, lõppkoristus, WiFi ja SAT- Tv. Hinnad sisaldavad käibemaksu 9%.

 

Broneeri

Meie korterid

Papli 26-7 Pärnu

Pindala: 60 m2
Tube: 2
Korrus: 2.

 

Papli 28-3 Pärnu

Pindala: 60 m2
Tube: 2
Korrus: 1.

 

Papli 26-2 Pärnu

Pindala: 58 m2
Tube: 2
Korrus: 1.