Papli 26-2 Pärnu

2010 aasta aprillis omandas AS Papli Invest korteri aadressil Papli 26- 2 Pärnu, asukohaga Pärnu rannapromenaadi vahetus läheduses, funktsionalistlikus stiilis villade kompleksis. Naabermajas Papli 28 asuv korteriga nr. 3 on  terrassid kõrvuti, eraldajaks ainult aed.

Korteris on avatud elutuba ja köök. Köök on varustatud täiusliku tehnikaga, komplekti kuulub nõudepesumasin, mikrolaineahi, elektripliit- ja ahi, külmkapp, õhupuhasti ja kööginõud toidu ja joogi nautimiseks.

Elutoas on teler Elioni DigiTV 17 programmiga, pehme mööbel, millest üks diivan on lahtikäiv ja seal saab magada kaks inimest. Palavatel suvepäevadel on heaks abiliseks konditsioneer, aga külmeadel aegadel saab panna puud prõksuma moodsasse kaminasse.

Magamistoas on lai voodi ja kahekordne nari, mis on ideaalne lastega peredele. Soovi korral saame tuua ka beebivoodi, sellest tuleb broneeringu saatmisel eraldi teatada. 

Vannitoas on WC, dušinurk ja pesumasin. 

WiFi võrk Papli26 on tasuta, paroolid saab koos võtmetega meie töötaja käest.

Parkimine on ühele autole maja ees tasuta, koht on märgistatud kollase numbriga 2.

UUS! Allpoololeval lingil BRONEERI kuupäevasid valides näete kohe millised päevad on vabad ( rohelised ) ja millised kinni ( punased ). Valige soovitud vabad kuupäevad, lisage täiendav info: lapsevoodi soov vms ja vajutage klahvi SAADA. Teiega võetakse ühendust ja peale tingimustes kokkuleppimist broneeritakse aeg teile ja saadetakse vastavasisuline kinnitus
 

HINNAKIRI

01.09.-21.12. ja 05.01.-31.05
1 ööpäev - 75 EUR
Juuni - August
1 ööpäev - 150 EUR
22.12.- 04.01
1 ööpäev - 80 EUR

 

Hinna sees on: parkimiskoht 1 autole, käterätid ja voodiriided, lõppkoristus, WiFi ja SAT- Tv. Hinnad sisaldavad käibemaksu 9%.

 

Broneeri

Meie korterid

Papli 26-7 Pärnu

Pindala: 60 m2
Tube: 2
Korrus: 2.

 

Papli 28-3 Pärnu

Pindala: 60 m2
Tube: 2
Korrus: 1.

 

Papli 26-2 Pärnu

Pindala: 58 m2
Tube: 2
Korrus: 1.

 

Asukoht