Papli 28-3 Pärnu

Aadressil Papli 28- 3 asuv korter on avar, 60 m2 ühe magamistoaga apartment. Asub esimesel korrusel ja nii magamistoast kui elutoast avaneb uks avarale terrassile. Terrassi ees on muruplats.

Korteris on soome saun, duširuum ja WC. Köögis on külmkapp, elektripliit ja - ahi ning toiduvalmistamiseks vajalikud lauanõud. Saunas on Harvia M80 elektrikeris, mille kasutusjuhendi leiate SIIT!

Elutoas on pehme mööbel, mida saab lahti võtta ja kasutada laia voodina. Teleprogramme on kokku ligi 70. Talvisel ajal on võimalik nautida kaminasooja. Nüüd on ka selles korteris õhksoojuspump, mis annab mõnuat sooja ning palaval suvel aitab hoida meeldivat jahedust.

Magamistoas on lai voodi kahele ja magamistoa kapis on lahtikäiv voodi, mille saab magada üks inimene. Kokku võib majutada korteris 5 inimest. Võimalik tellida eraldi võredega lapsevoodit.

WiFi võrk Papli26 on tasuta, paroolid saab koos võtmetega meie töötaja käest.

Parkimine on ühele autole maja ees tasuta, koht on märgistatud kollase numbriga 3.

UUS! Allpoololeval lingil BRONEERI kuupäevasid valides näete kohe millised päevad on vabad ( rohelised ) ja millised kinni ( punased ). Valige soovitud vabad kuupäevad, lisage täiendav info: lapsevoodi soov vms ja vajutage klahvi SAADA. Teiega võetakse ühendust ja peale tingimustes kokkuleppimist broneeritakse aeg teile ja saadetakse vastavasisuline kinnitus

Hinnakiri

05.jaanuar - 31.mai
1 ööpäev - 80 EUR
01. juuni - 31.august
1 ööpäev - 150 EUR
22.detsember - 04.jaanuar
1 ööpäev - 100 EUR

 

Hinna sees on: parkimiskoht 1 autole, käterätid ja voodiriided, lõppkoristus, WiFi ja SAT- Tv, käibemaks 9%.

Broneeri

Meie korterid

Papli 26-7 Pärnu

Pindala: 60 m2
Tube: 2
Korrus: 2.

 

Papli 28-3 Pärnu

Pindala: 60 m2
Tube: 2
Korrus: 1.

 

Papli 26-2 Pärnu

Pindala: 58 m2
Tube: 2
Korrus: 1.

 

Asukoht